Cha cha to niezwykle energiczny i efektowny taniec latynoamerykański, który wywodzi się z Kuby. Podstawowe kroki czaczy (chachy) nie należą do wymagających, jednak taniec ten składa się również z wielu imponujących figur, których kursanci uczą się na kolejnych stopniach zaawansowania. Cha cha jest niezwykle popularna podczas różnego rodzaju imprez, dlatego można ją z powodzeniem zatańczyć w trakcie wesel, zabaw karnawałowych czy balów sylwestrowych.

Wiele osób przed zgłoszeniem na kurs obawia się, że nie poradzi sobie z nowym, tanecznym wyzwaniem. W naszej szkole nie trzeba się o to martwić. Instruktorzy Trenerzy są cierpliwi i profesjonalni, a także wykazują indywidualne podejście do każdej pary, dzięki czemu uczestnicy otrzymują wskazówki pozwalające im skutecznie doskonalić technikę wybranego tańca.

Jesteśmy jedną z najlepszych szkół tanecznych we Wrocławiu posiadających w ofercie kurs tańca cha cha, dlatego jeśli chcieliby Państwo z sukcesem nauczyć się tego gatunku – zapraszamy do nas na zajęcia. W kursie tańca czacza (chacha) organizowanym w naszej szkole mogą uczestniczyć zarówno osoby początkujące, jak i mające już wcześniej styczność z tym gatunkiem tanecznym.