Grafik zajęć
Kursy tańca, grafik pracy instruktora siłownia, zajęcia dla szkół i przedszkoli
Zapoznaj się z aktualnym grafikiem zajęć w naszym Studio Ruchu Klubie Tańca. Znajdziesz tu informację o planowanych i obecnych kursach tańca, obecności instruktora ćwiczeń siłowych na siłowni oraz grafik zajęć dla szkół i przedszkoli.
Jak poruszać się po planie zajęć? Po lewej znajdziesz link do odpowiedniej tabeli. Następnie przy wykorzystaniu filtrów nad wybraną tabelką możesz zawęzić grafik do wybranej pozycji.
Od sezonu 2023 prowadzimy tylko indywidualne lekcje tańca. Jeżeli nie znaleźliście dogodnego dla siebie terminu, nic straconego, skontaktujcie się z nami.
W przypadku pytań możesz skontaktować się z recepcją pod numerem (71)7822936 lub drogą elektroniczną: recepcja(at)klubtanca.pl
Grafik:
Kursy tańca, indywidualne lekcje tańca
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
Zajęcia indywidualne 10:00 10:55 Indywidualne | |||||
Zajęcia indywidualne 11:00 11:55 Indywidualne | |||||
Zajęcia indywidualne 17:00 17:55 Indywidualne | Zajęcia Indywidualne 17:00 17:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 17:00 17:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 17:00 17:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 17:00 17:55 Indywidualne | |
Zajęcia indywidualne 18:00 18:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 18:00 18:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 18:00 18:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 18:00 18:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 18:00 18:55 Indywidualne | |
Zajęcia indywidualne 19:00 19:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 19:00 19:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 19:00 19:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 19:00 19:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 19:00 19:55 Indywidualne | |
Zajęcia indywidualne 20:00 20:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 20:00 20:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 20:00 20:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 20:00 20:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 20:00 20:55 Indywidualne | |
Zajęcia indywidualne 21:00 21:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 21:00 21:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 21:00 21:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 21:00 21:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 21:00 21:55 Indywidualne |
Poniedziałek
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
Wtorek
- Zajęcia Indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
Środa
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
Czwartek
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
Piątek
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
Sobota
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
Zajęcia indywidualne 10:00 10:55 Indywidualne | |||||
Zajęcia indywidualne 11:00 11:55 Indywidualne | |||||
Zajęcia indywidualne 17:00 17:55 Indywidualne | Zajęcia Indywidualne 17:00 17:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 17:00 17:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 17:00 17:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 17:00 17:55 Indywidualne | |
Zajęcia indywidualne 18:00 18:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 18:00 18:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 18:00 18:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 18:00 18:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 18:00 18:55 Indywidualne | |
Zajęcia indywidualne 19:00 19:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 19:00 19:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 19:00 19:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 19:00 19:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 19:00 19:55 Indywidualne | |
Zajęcia indywidualne 20:00 20:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 20:00 20:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 20:00 20:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 20:00 20:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 20:00 20:55 Indywidualne | |
Zajęcia indywidualne 21:00 21:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 21:00 21:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 21:00 21:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 21:00 21:55 Indywidualne | Zajęcia indywidualne 21:00 21:55 Indywidualne |
Poniedziałek
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
Wtorek
- Zajęcia Indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
Środa
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
Czwartek
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
Piątek
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
Sobota
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
- Zajęcia indywidualne Indywidualne
Zajęcia WF – Autorskie Licea Artystyczne
Zajęcia taneczne, trening na siłowni
Grafik od 12.09.2022
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Poniedziałek
- Zajęcia WF Instruktor
Malwina · Siłownia08:00 - 10:00 - Zajęcia WF Instruktor: Malwina · Siłownia10:00 - 12:00
- Zajęcia WF Instruktor: Malwina · Siłownia ITN12:00 - 13:30
Wtorek
- Zajęcia WF Instruktor
Malwina · Siłownia08:00 - 10:00
Środa
- Zajęcia WF Instruktor
Malwina · Siłownia08:00 - 10:00
Czwartek
- Zajęcia WF Instruktor
Malwina · Siłownia08:00 - 10:00 - Zajęcia WF Instruktor: Malwina · Siłownia10:00 - 12:00
Piątek
- Zajęcia WF Instruktor: Malwina · Siłownia08:00 - 10:00
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Poniedziałek
- Zajęcia WF Instruktor
Malwina · Siłownia08:00 - 10:00 - Zajęcia WF Instruktor: Malwina · Siłownia10:00 - 12:00
- Zajęcia WF Instruktor: Malwina · Siłownia ITN12:00 - 13:30
Wtorek
- Zajęcia WF Instruktor
Malwina · Siłownia08:00 - 10:00
Środa
- Zajęcia WF Instruktor
Malwina · Siłownia08:00 - 10:00
Czwartek
- Zajęcia WF Instruktor
Malwina · Siłownia08:00 - 10:00 - Zajęcia WF Instruktor: Malwina · Siłownia10:00 - 12:00
Piątek
- Zajęcia WF Instruktor: Malwina · Siłownia08:00 - 10:00
Zajęcia WF – szkoły podstawowe
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Poniedziałek
- 10:00 - 11:30
Wtorek
- 08:30 - 10:00
- 10:00 - 11:30
- 11:30 - 13:00
- SP 75 Taniec i rytmika11:40 - 12:25
- 13:00 - 14:30
Piątek
- Leonardo Taniec Klasa: 108:00 - 08:45
- Leonardo Taniec Klasa: 208:55 - 09:40
- Leonardo Taniec Klasa: 309:50 - 10:35
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Poniedziałek
- 10:00 - 11:30
Wtorek
- 08:30 - 10:00
- 10:00 - 11:30
- 11:30 - 13:00
- SP 75 Taniec i rytmika11:40 - 12:25
- 13:00 - 14:30
Piątek
- Leonardo Taniec Klasa: 108:00 - 08:45
- Leonardo Taniec Klasa: 208:55 - 09:40
- Leonardo Taniec Klasa: 309:50 - 10:35
Zajęcia WF – uczelnie wyższe
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Wtorek
- Akademia Sztuki Trzeciego Wieku Gimnastyka12:45 - 13:30
- 13:30 - 15:00
- 15:00 - 16:30
Piątek
- 13:15 - 15:15
Przedszkola
Rytmika, sensoplastyka, taniec, piłka nożna
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|---|---|---|---|
Poniedziałek
- Przedszkole nr 8 Taniec i rytmika09:00 - 13:00
- Puchatkowa Załoga Rytmika09:15 - 10:45
- Słoneczne Żłobki Taniec z el. j. ang.09:20 - 11:00
- Żyrafi Żłobek Rytmika10:00 - 11:00
- Niezapominajka Wielka Taniec15:15 - 16:45
Wtorek
- Lokomotywa ul. Poranna Gimnastyka09:00 - 09:30
- Przedszkole nr 61 Taniec09:00 - 11:30
- Przedszkole nr 56 Rytmika09:00 - 12:00
- Niezapominajka Duża Taniec15:15 - 16:00
- Skauty Kiełczowska Taniec i rytmika15:30 - 16:00
Środa
- Ziarenko Taniec i j. angielski09:00 - 12:30
- Słoneczne Żłobki Taniec z el. j. ang.09:20 - 11:00
- Tuptusie Rytmika · Instruktor: Luiza09:20 - 11:20
- Lokomotywa ul. Poranna Rytmika09:30 - 10:00
- Przedszkole 105 Rytmika10:40 - 13:30
- Niezapominajka Mała Taniec15:15 - 16:00
- Skauty Gwiaździsta Rytmika i taniec16:00 - 16:30
Czwartek
- Lokomotywa ul. Poranna Teatralne09:00 - 09:30
- Słoneczne Żłobki Rytmika09:20 - 11:00
- Lokomotywa ul. Dmowskiego Zajęcia teatralne09:30 - 10:30
- Lokomotywa ul. Dmowskiego Rytmika09:30 - 10:30
- Przedszkole nr 56 Rytmika11:30 - 13:30
Piątek
- Fair Play Rytmika i taniec z j. angielskim09:00 - 11:30
- Przedszkole nr 56 Rytmika09:00 - 13:00
- Przedszkole nr 123 Rytmika11:00 - 13:30
Informacje kontaktowe
Studio Ruchu Klub Tańca Malwiny Pietrzyk-Nowak
53-652 Wrocław