Indywidualne lekcje tańca z instruktorem są najefektowniejszym sposobem nauki tańca. Dlatego jeżeli zależy Ci na szybkich rezultatach i osobistym podejściu instruktora, to nie ma lepszej metody nauki tańca. Oferujemy lekcje indywidualne – tylko Ty i instruktor, zajęcia nauki tańca dla par, gdzie podczas spotkań uwaga instruktora w całości skupia się na Tobie i partnerze. W naszej szkole istnieje również możliwość nauki tańca w ramach lekcji dla dwóch par z instruktorem, co stanowi dobrą okazję do podszkolenia umiejętności tanecznych np. ze znajomymi. Bezpośredni kontakt z nauczycielem tańca sprawia, że elastycznie dopasowujemy poziom nauki oraz intensywność zajęć, do Twoich umiejętności, co przekłada się na lepsze przyswajanie wiedzy i umiejętności tanecznych.

Zajęcia indywidualne to świetna alternatywa dla wszystkich nieśmiałych osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Lekcje tańca z instruktorem będą też dobrym uzupełnieniem zajęć grupowych lub treningiem przygotowującym do zawodów tanecznych. Dla Twojej wygody oferujemy elastyczne terminy zajęć indywidualnych dopasowane do potrzeb i możliwości naszych Klientów. Lekcje prowadzą doświadczeni wrocławscy trenerzy tańca, za dopłatą zyskują Państwo możliwość wyboru konkretnego nauczyciela. Szkolimy na terenie Wrocławia, nasza sala znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Strzegomskiej 3b.